Ubytování Český Krumlov


Český Krumlov malebné městečko, patřící na seznam světového dědictví UNESCO. Městečko leží kousek od Českých Budějovic nadchne snad každého. Architektura města díky níž  je Český Krumlov proslulý, vás nepřestane ohromovat z každého zákoutí tohoto městečka. Český Krumlov vám nabídne 300 památkově chráněných objektů, zámecký komplex - který je druhým největším v České Republice a nejstarší barokní divadlo na světě! Nádherné panorama tohoto městečka ještě více umocní řeka Vltava, jenž se proplétá městem.

 Okolí Českého Krumlova

Okolí Českého Krumlova nabízí spoustu tras na rodinné výlety, či sportovní vyžití.
Řeka Vltava, která se proplétá městem nabízí spoustu sportovních aktivit.

 Ubytování Český Krumlov

Český Krumlov je plný kouzla, na každém zákoutí dýchá kousek historie. Proč si nevychutnat tuto atmosféru se vším všudy a cítit se jako na Krumlovském zámku? Tuto atmosféru Vám nabízí Penzion Baroko.

V čerstvě zrekonstruovaném penizonu se můžete ubytovat v dvoulůžkovám, čtyřlůžkovém pokoji či apartmánu. Každý z pokojů Vám nabízí nevšední zážitek v podobě stylového vybavení pokojů a díky replikám barokního nábytku. Repliky jsou z mahagonového dřeva. Každý z pokojů má: vlastní záchod a kouplenu s vanou, televizi, dřevěné skříně z masivu, sedačky a stůl, kachlová kamna a minibar.

 image image

 

Navigation