Vážení zákazníci a partneři, společnost MORAVIA GLASS TECHNOLOGY  disponující dlouholetou zkušeností a potřebným „know-how“,   představuje spolehlivou a stále se rozvíjející firmu vyrábějící stroje pro segment sklářských technologií i pro jakoukoliv výrobu a usměrňování materiálového toku využívající dopravníkové systémy a paletizaci. Nabízíme výrobky, které vynikají především svou odzkoušenou kvalitou výroby, použitím kvalitních součástek zabezpečující dlouhou životnost a bezporuchovost.

Našim společným cílem je pomoci zákazníkům zvýšit produktivitu výroby za pomoci spolehlivé, bezpečné a funkční automatizace při současném snížení nákladů na lidské zdroje. Spolehlivost v jednání, kvalita výroby i servis jsou zárukou pro naše zákazníky. 

Vedení společnosti

Play bitcoin dice just once and you won't be able to get away from this game!

Jaké jsou výhody hraní v online kasinu?

Pokud jde o hledání správného online kasina, bonusy jsou vždy důležitým faktorem, který je třeba zvážit. Naštěstí mnoho seriózních online kasinnabízí novým hráčům mimořádně štědré bonusy, aby jim pomohlo vykročit tou správnou nohou. Například v online casino kartac bonusy můžete využít uvítací bonus v hodnotě až 1 000 dolarů. To znamená, že pokud provedete vklad ve výši 500 dolarů, získáte dalších 500 dolarů na hraní. Případně můžete provést vklad ve výši 200 dolarů a získat bonus ve výši neuvěřitelných 800 dolarů!

Predstavljamo Zlatnik - vašu zlatnu kartu za uspjeh u sportskom klađenju!
za sportsko klađenje koja vam donosi non-stop uzbuđenje i beskrajne mogućnosti za pobjedu.Doživite uzbuđenje od Premier Bet, savršene platforme
Te-ai săturat să faci pariuri neinformate și să pierzi bani? Vă prezentăm Smart Bet, partenerul dvs. final pentru pariuri inteligente și profitabile.
Îți pasionează sportul și pariorul din tine strigă după acțiune? Atunci Excelbet este alegerea perfectă pentru tine!
Descoperă noul nivel al excitării și distracției cu TotalBet!
Eliberați puterea din interiorul dvs. cu PowerBet-cea mai bună platformă de pariuri sportive pentru câștigători!

03/27/18

ZAŘÍZENÍ PRO LINKU 15

V roce 2017 jsme dodali pro závod Heřmanova Huť zařízení pro linku 15: - přechodové desky od pásové pece - odnímací stůl 4x114,3, L= 4100 mm - dopravník před rozřazovacím stolem - rozřazovací stůl 9xK4,5+2xK4,5 - dopravník k IRIS 1x 114,3, L= 1600 mm včetně přechodu - úprava stávajícího dopravníku na vratnou kladku - shoz padlých hlahví včetně nerez.stolku - střepování - dělič lahví

Zobrazit všechny aktuality