Vážení zákazníci a partneři, společnost MORAVIA GLASS TECHNOLOGY  disponující dlouholetou zkušeností a potřebným „know-how“,   představuje spolehlivou a stále se rozvíjející firmu vyrábějící stroje pro segment sklářských technologií i pro jakoukoliv výrobu a usměrňování materiálového toku využívající dopravníkové systémy a paletizaci. Nabízíme výrobky, které vynikají především svou odzkoušenou kvalitou výroby, použitím kvalitních součástek zabezpečující dlouhou životnost a bezporuchovost.

Našim společným cílem je pomoci zákazníkům zvýšit produktivitu výroby za pomoci spolehlivé, bezpečné a funkční automatizace při současném snížení nákladů na lidské zdroje. Spolehlivost v jednání, kvalita výroby i servis jsou zárukou pro naše zákazníky. 

Vedení společnosti

Play bitcoin dice just once and you won't be able to get away from this game!

03/27/18

ZAŘÍZENÍ PRO LINKU 15

V roce 2017 jsme dodali pro závod Heřmanova Huť zařízení pro linku 15: - přechodové desky od pásové pece - odnímací stůl 4x114,3, L= 4100 mm - dopravník před rozřazovacím stolem - rozřazovací stůl 9xK4,5+2xK4,5 - dopravník k IRIS 1x 114,3, L= 1600 mm včetně přechodu - úprava stávajícího dopravníku na vratnou kladku - shoz padlých hlahví včetně nerez.stolku - střepování - dělič lahví

Zobrazit všechny aktuality